Історія

Хореографічне відділення - це найпопулярніше відділення школи. З 1992 по 2003 роки провідними викладачами – хореографами школи були Сизон Т.А. та Єрьоміна Т.М.. Саме ними були поставлені хореографічні вистави „Дюймовочка ”та „Снігова королева”де діючими особами були учні хореографічного відділення.

Цими викладачами був започаткований міський фестиваль хореографічних колективів загальноосвітніх шкіл міста „Політ фантазії”який і зараз продовжує свою роботу. В 1996 році після обласного огляду хореографічних колективів навчально-виховних закладів був створений хореографічний колектив „Лілея”. На цьому огляді вони стали переможцями серед виконавців українського народного танцю та класичного танцю. У січні 2000 року колектив отримав запрошення на участь в обласному конкурсі народного танцю „Віночок дружби”, де став призером в молодшій та старшій віковій категоріях, здобувши ІІ та ІІІ місця. В березні 2000 року на обласному конкурсі хореографічних відділень шкіл естетичного виховання колектив „Лілея ” посів І місце в номінації „класичний танкць”. В активі перемог цього колективу ще ІІ місце на обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів (2001 рік) в номінації „класичний танець”, диплом обласного відбіркового туру Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського, І місце на обласному конкурсі хореографічних відділень шкіл естетичного виховання (2003 рік).

В 2004 році в школу мистецтв прийшла працювати молодий, енергійний, хореограф Масюк Ю.О.(Михальченко Ю.О.) З її приходом почався новий етап життя цього відділення, направлений на розвиток такого напрямку хореографії, як сучасний танець. Нею був створений хореографічний колектив „Релакс”до складу якого входили учні профтехучилищ міста та випускники школи мистецтв. Виступи цього колективу на міській сцені завжди вражали яскравістю.

Нею був створений хореографічний колектив естрадного та сучасного танцю „Art style” , якому в 2008 році було присвоєне звання «Зразковий художній колектив».

Cьогодні творчою лабораторією хореографічного відділення є колективи «Пролісок», керівник Гриненко С.М., «Юні Flash», керівник Райденко О.П., «Fly in Dance» керівник Грищенко Т.О. В активі цих колективів перемоги на Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах та фестивалях.

Репертуар колективів різножанровий. Кожна репетиція - пошук, експеремент, подолання труднощів, крок до нового. Кожен виступ - досягнення, екзамен на майстерність. Результат - висока майстерність учасників.

Починаючи з 2002 року при хореографічному відділенні працюють підготовчі групи. В них навчаються діти віком від 4 до 6 років. Вони із задоволенням відвідують хореографію, музику, живопис, а також уроки акторської майстерності. Такий комплекс навчальних дисциплін дає змогу не тільки розвинути в дітях хореографічні здібності, а й триматися на сцені справжніми артистами. Результат праці маленьких любителів хореографії - хореографічні постановки та невеличкі музично-хореографічні вистави.

Предмети

На хореографічному відділенні базовими предметами є: „Класичний танець”, „Народно-сценічний танець”, „Сучасний танець”, „Композиція танцю”; "Початковий курс історії митстецтв"

Суміжні предмети – „Живопис”, „Музична грамота”, „Основи акторської майстерності”, „Постановка концертних номерів”.

Розклад занять на 2016-2017 навчальний рік

Кiлькiсть переглядiв: 945

Коментарi