Історія Конотопської дитячої школи мистецтв

Конотопська дитяча школа мистецтв - це саме той заклад, в якому дитина може досконало розвинути грані свого таланту. Школа розпочала свою творчу діяльність у 1992 році. Це позашкільний навчальний заклад комплексного типу, який здійснює навчання та виховання дітей та підлітків у позаурочний час за художньо-естетичним напрямком.

Заняття в школі мистецтв передбачає всебічний розвиток дитини в естетичному напрямку. Учнівський контингент школи має діапазон від 4 до 16 років. Діти навчаються протягом 8 років на хореографічному, музичному і театральному відділеннях школи та 6 років на відділенні декоративно-прикладного мистецтва. В цьому дітям допомагають кваліфіковані фахівці, їх багатий досвід та майстерність . Творча діяльність колективу містить в собі органічний синтез таких видів мистецтва, як музика, танець, театр, декоративно-прикладне мистецтво. Це дає змогу створювати музично-драматичні та хореографічні вистави, проводити тематичні вечори, творчі зустрічі, концерти - лекції, шоу-програми.

З 1994 року в школі працює театральний колектив “Лицедії”(керівники Макарова А.О., Ігнатенко О.А.), у 2013 році цьому колективу присвоєно звання «Народнийхудожній колектив»

У 2002 році почала свою роботу постійно діюча виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва.

У 2004 році створені хореографічний колектив сучасного танцю “Art style”(керівник Михальченко Ю.О.), якому у 2008 році присвоєно звання «Зразковий художній колектив», вокальний колектив “Співаночка” (керівник Трусенко І.В.), який з 2013 року має звання "Зразковий художній колектив".

У 2005 році – створений хореографічний колектив “Пролісок” (керівник Гриненко С.М.)та вокальний ансамбль “Унісон”(керівники Кузнєцова М.В., Буднік Н.О.).

З 2010 року на базі школи працює хореографічний колектив "Юні флеш" (керівник Райденко О.П.)

З 2012 року розпочав свою творчу діяльність хореографічний колектив “Fly in danse”(керівник Грищенко Т.О.).

У 2007 році дитяча школа мистецтв розпочала роботу над проектом ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНИЙ ТЕАТР. Мрія про храм, де будуть в гармонії співіснувати різні види мистецтв, здійснилась і в підтвердження цьому - музично-хореографічної вистави «Золотий ключик» , «Мері Попінс, до побачення», «Лускунчик», «Кентервільський привид», "Чарівник смарагдового міста", "Усмішка", "Маленький принц", "Поварята , вперед", "Ніч напередодні Різдва", "Маленький розбійник", "Дюймовочка", " Таємнийі снігової королеви", "Адрес для писем тот же" та багато інших.

У 2009 році в рамках проекту започатковано Відкритий фестиваль – конкурс дитячої театральної творчості «Мельпомена & Ко »

На відділенні ДПМ з 2007 року ведеться робота над проектом УКРАЇНСЬКИЙ КОСТЮМ У ДЗЕРКАЛІ ЧАСУ. Педагогічний та учнівський колектив відділення працює по створенню колекції вбрання національного українського одягу.

Дитяча школа мистецтв є центром пропаганди музичного, хореографічного, театрального та декоративно-прикладного мистецтва серед населення різних вікових категорій населення м. Конотопа. Педагогічний колектив дитячої школи мистецтв закоханий у свою роботу та прагне віддати всю свою майстерність та любов майбутньому нашого міста, про це свідчать юнаки та дівчата, які продовжили навчання у Вищих навчальних закладах України. їх професійне самовизначення набуло мистецького блиску.

/Files/images/storya/атестація школи.jpg/Files/images/storya/тимошина колектив.jpg/Files/images/storya/колектив мищишина.jpg/Files/images/storya/42.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 689

Коментарi

  • Таня

    2015-01-27 19:55:52

    Який може бути коментар, коли не можна зайти на Ваш сайт......