Тиждень театру

2015-04-03

/Files/images/м.Ніжин.JPG

Тиждень театру в школі мистецтв

/Files/images/м.Ніжин.JPGНапередодні міжнародного дня театру, учні Зразкового театрального колективу «Смайл», які навчаються в дитячій школі мистецтв, та їх керівники – Новикова Тетяна Миколаївна, Яценко Юлія Миколаївна, вирішили провести тиждень театру в колективі.

Програма виявилась насиченою, як для вихованців колективу, так і для їх батьків. А саме тому, що для батьків були організовані майстер – класи з предмету «Основи сценічного руху» ( викладач – Яценко Юлія Миколаївна), де вони познайомились з методикою проведення уроків, спробували себе на сцені під час розминки та виконання вправ на координацію та відчули на собі всю силу зовнішнього акторського перетворення на сцені.

Також батьки мали змогу відвідати майстер – клас з предмету «Основи сценічної мови» (викладач – Новикова Тетяна Миколаївна). На занятті педагог провів тренінг на розвиток дихання, дикції, та роботу з допоміжними предметами - жонглювання м’ячами. Під час майстер – класу присутні змогли на собі відчути всю складність, та значущість роботи над словом не тільки у житті акторів, а й у житті кожної людини.

Викладачі майстер – класами не обмежились. 26 березня організованою групою разом з дітьми та їх батьками, виїхали до Ніжинського Драматичного театру ім. М.Коцюбинського на виставу «Казка про дружбу». Там близько й душевно поспілкувалися з акторами театру. Вистава дуже сподобалась вихованцям колективу, та їх батькам.

Закінчився театральний тиждень поїздкою до міста Шостка, де Зразковий театральний колектив «Смайл» взяв участь у ювілейному концерті Зразкового театрального колективу «Дзеркало» (керівник Світлана Разломова). З цим колективом не один рік товаришує Театральний колектив «Смайл». Шостка зустріла театралів дуже привітно.

Тиждень театру в Зразковому колективі «Смайл» пройшов у творчій, креативній атмосфері. Подарував масу позитивних емоцій, та налаштував їх на подальшу продуктивну роботу над виставами.

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi