• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ІV відкритий фестиваль - конкурс дитячої театральної творчості “Мельпомена&Ко”

ІV відкритий фестиваль - конкурс дитячої театральної творчості “Мельпомена&Ко”

2015-04-02

/Files/images/_MG_0745.JPG

ІV відкритий фестиваль - конкурс дитячої театральної творчості “Мельпомена&Ко

2 квітня 2015 року дитяча школа мистецтв зустрічала театральні колективи на конкурсі – фестивалі дитячої театральної творчості «Мельпомена та компанія». Конкурс було започатковано у 2009 році в рамках проекту «Дитячий музичний театр» і розпочався він з казки – пазлу «Попелюшка», у 2011 році – це театралізація творів Миколи Гоголя, а в 2013 – проходив під гаслом «У світі казки чарівної». Дуже приємно було бачити в залі вже знайомі обличчя, а ще приємніше – нових учасників, які долучилися до дуже приємної справи, справи яка пробуджує в людині бажання жити яскраво й насичено.

Фестиваль-конкурс проводиться за трьома номінаціями: твори класичної та сучасної української літератури, дитяча казка та мюзикл.

За результатами конкурсу у номінції "твори класичної та сучасної української літератури " І місце посіла дитяча театральна студія «Ми» Конотопського МБК «Зоряний», керівник Батюк Д.І. Музично-літературна композиція «Барикади думок» за творами Т. Шевченка

ІІ місце отримав Театральний колектив «Бурлеск» Спеціалізованої школи № 12. Керівник Захарченко С.Ю. Уривок з п’єси І.Карпенка-Карого «Мартин Боруля»

ІІІ місце - Театральний колектив «Купава» Роменської ЗОШ № 11, керівник Демченкова Надія Павлівна. Микола Альбиковський Уривок п’єси – водевілю «Жартівниця»

У номінації "дитяча казка" І місце отримав Народний театральний колектив «Лицедії» Конотопської дитячої школи мистецтв. Керівники Макарова А.О., Ігнатенко О.А. Літературна фантазія за мотивами казок Д. Бісета «Коли дерева були великими»

ІІ місце - Театральний колектив «Світанок» Охтирського міського центру позашкільної освіти - мала академія наук. Керівник Анісімова Т.В. Казка К.Степаничева«Рожевий бантик»

У номінації "мюзікл" І місце поділили Зразковий театральний колектив «Смайл»Конотопської дитячої школи мистецтв, керівники Яценко Ю.М., Новикова Т.М. Буфонада за творами К.Чуковського «Піратська казочка» та Театральний колектив «Купава» Роменської ЗОШ № 11, керівник Демченкова Надія Павлівна. «Ой, на Івана, на Купала».

ІІ місце отримав Театральний гурток «Арт - класік» Конотопської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10. Керівник Страшко О.М. Леся Українка «Лісова Пісня».

/Files/images/_MG_0769.JPG/Files/images/_MG_0864.JPG/Files/images/_MG_0839.JPG/Files/images/_MG_0812.JPG/Files/images/SAM_3699.JPG/Files/images/_MG_0930.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 367

Коментарi