Відділення декоративно- прикладного мистецтва – це найцікавіше відділення школи. Учні цього відділення крім того що вчаться моделювати одяг, шити його, вишивати, в’язати, малювати, ще й приймають активну участь у виробленні декорацій до театральних вистав, звітних концертів, розробки та пошиттю костюмів для хореографічних постановок.

В школі створена постійнодіюча виставка робіт учнів відділення декоративно-ужиткового мистецтва де виставлені роботи з вишивки різної техніки виконання (хрестик, японська та китайська гладь, ришельє, вишивка золотом і сріблом, вишивка бісером), композиції з природного матеріалу, тканини, ліплення з солоного тіста та глини, бісероплетіння, розпис по дереву та інші.

Викладачами школи Гомзар Л.І., Кулішовою Н.В. проводяться майстер-класи з вишивки та ліплення.

Учні школи є переможцями обласних виставок-конкурсів “Українська народна іграшка”, "Мамина вишиванка", "Чарівні барви Сумщини" та інших.

З 2002 році почала свою роботу постійно діюча виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва, де виставлені роботи з вишивки різної техніки виконання (хрестик, японська та китайська гладь, рішельє, вишивка золотом і сріблом, вишивка бісером), композиції з природного матеріалу, тканини, ліплення з солоного тіста та глини, бісероплетіння, розпис по дереву, живопису та інші.

У 2007 році на відділенні започатковано проект УКРАЇНСЬКИЙ КОСТЮМ У ДЗЕРКАЛІ ЧАСУ. В ході реалізації проекту створено експозицію українського національного одягу, де відтворено одяг та прикраси регіонів Слобожанщини, Чернігівщини, Полтавщини, Волині та Закарпаття.

Виставки відділення ДПМ вважаються завжди цікаві та непоаторні. Викладачі відділення вражають своєю майстерністю при оформлені концертних залів, та декорації сцени на звітах дитячої школи мистецтв в МБК «Зоряний» у травні місяці кожного року.

Предмети

На відділенні декоративно-ужиткового мистецтва фаховими є: „художнє моделювання одягу”, „живопис”, „вишивка”, „в’язання”, „декоративно-прикладне мистецтво”"Початковий курс історії мистецтв". Суміжними предметами є: „розпис”, „виготовлення реквізиту, костюмів, ляльок”.

Розклад

Кiлькiсть переглядiв: 728

Коментарi